+420 602 483 083 // info@babyring.cz

Lékařský posudek

Vzhledem k tomu, že jsme od Vás, milé maminky, dostávali dotazy týkající se vhodnosti koupání s Baby Ring….uvedeme některé z nich:

Je Baby Ring bezpečný pro koupání mého miminka?

Jak působí na zdravotní vývoj mého dítěte?

Rozhodli jsme se obrátit s vašími dotazy k odborníkům, kteří se děně setkávají s nejmenšími dětmi a mají 30-ti leté zkušenosti v oblasti psychomotorického vývoje dětí. Moc si ceníme zkušenosti a rad, které nám předala paní doktorka Horáková –dětský fyzioterapeut. Věříme, že i pro Vás budou tato doporučení přínosná a najdete v tomto posudku odpovědi na své dotazy.

Reference od Sanatoria Klimkovice, Ostrava

„Fyzioterapeuti i matky našich dětských pacientů jsou s kruhy spokojeni, především významně usnadňují manipulaci s malými dětmi v bazénu,“ poznamenává vedoucí rehabilitačního oddělení Sanatoria Klimkovice. Lázeňské zařízení se specializuje na léčbu pohybových, neurologických a gynekologických onemocnění u dětí a dorostu. Také v Lázních Teplice v Čechách oceňují snazší manipulaci s dítětem ve vodě, Baby Ring využívají při koupelích i podvodních masážích. „Děti jsou zajištěné, přitom celým tělem ve vodě, užijí si proceduru. Mají svobodu pohybu při vodních radovánkách,“ popisuje Lenka Kypová, provozní pracovnice pro rehabilitace a balneoprovoz.

Recenze maminek

Dobrý den, ráda bych všem maminkám doporučila pomůcku ke koupání Baby ring. Jeto skvělý výrobek, díky kterému naše dcera Elen nemusí být jen na lehátku ve

vaně, což jí ani moc nebaví, ale může se bavit cachtáním. Baby ring i ocenila

naše starší dcera, jelikož můžou dovádět spolu a předvádět se jedna před druhou

:) A co je lepším důkazem spokojenosti než radost a smích našich dětí.

Katka a dcera Elena 4 měsíce
Roudnice nad Labem

S BABY RINGEM  jsem se poprvé setkala na veletrhu hraček FOR TOYS.

Z počátku jsem nevěřila, že by kruh kolem krku mohl být pro mou dceru příjemný. Po přečtení informací a po shlédnutí videa, na kterém se v kruhu proháněla ještě mladší holčička, jsem kruh nakonec koupila. Hned večer jsme kruh vyzkoušeli a byli jsme všichni nadšení. Kruh je na dotek velmi měkký a dokonce má i podpěru na bradičku, dobře se nandavá díky suchým zipům a nezpůsobuje malé žádné nepohodlí.

Po prvním koupaní s kruhem, které dcera celé prochechtala spinkala celou noc a bylo vidět, že si koupání užila. Druhé a další koupání už zvládal i taťka,který měl radost, že ho nebolejí záda.

Baby ring bych doporučila všem maminkám a jejich miminkům.

Veronika a Lucinka 6 měsíců
Praha

+420 602 483 083 // info@babyring.cz