+420 602 483 083 // info@babyring.cz

Frequently Asked Questions

Proč právě Baby Ring?

Baby Ring je unikátní pomůcka pro koupání miminka, které ještě nesedí samo a nedrží hlavičku, snadno se navléka a svléka.
Můžete ho používat, jak při koupání miminka doma ve vane, tak i na společné dovolené. Na trhu nenajdete alternativní pomůcku pro zábavné koupání těch nejmenších miminek. Baby Ring si koupilo již přes 60.000 rodičů!

Jak zvolit velikost?

-Pro miminka do 3 měsíců (váha do 6 kg), doporučujeme zvolit malou velikost
(zelený, žlutý a oranžoý kruh)
-Pro miminka od 3 měsíců (6 kg a vice) můžete zvolit, jak malou, tak i střední velikost, obě vydrží minimálně do 2 let.

Kdy začít s Baby Ring?

Ideálním obdobím, kdy lze koupání s Baby Ring začít zkoušet, je přibližně mezi 3-4. měsíci, samozřejmě za předpokladu správného pohybového vývoje miminka.

Neuškodí Baby Ring mému miminku?

Neuškodí, pokud bude dodržován správný způsob koupání miminka s kruhem Baby Ring, doporučujeme se podívat na návod na použití, který pro nás vytvořila paní Vanda Schreierova (viz video dole). Z návodu vyplývá, že je důležité dodržovat správnou polohu při koupání miminka a to polohování na zádičkách.
Mezi naše hlavní zákazníky patří mimo jiné i lázeňská zařízení Lázně Teplice, Lázně Klimkovice, Baby Ring používají při léčebných vodních procedůrách u dětí.

Je Baby Ring bezpečný?

Baby Ring je vyroben z vysoce kvalitního material, který je hypoalergenní a splňuje všechny požadavky na bezpečnost dětských potřeb.
Certifikaci a odzkoušení na bezpečnost výrobku a zdravotní nezávadnost proved Institutem pro testování a certifikai a.s ve Zlíně, Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě.
Speciální technologický postup při výrobě technologie vnitřního švu, dělá okraje kruhu kolem krčku – měké na dotek. Dvojitá bezpečnost je zajištěná tím, že je kruh vyroben ze 2 oddělených částí (horní a dolní), které se nafukují zvlášť.
Uričtě
 POZOR na kruhy koupené od neprověřeného dodavatele/výrobce, jedná se o přímý kontakt s velmi citlivou pokoužkou miminka, kde může dojít k silné alergické reakci, riziko anafylaktického šoku.

Jak mám miminko správně s Baby Ring koupat?

Prvotní koupání s Baby Ring by mělo být seznamovací, kruh nafoukněte dle návodu, nechte miminko si zvyknout na novou pomůcku a pohrát si s ni. Doporučujeme video návod, jak se Baby Ring používá.

+420 602 483 083 // info@babyring.cz